Fasády

Zabýváme se zateplováním rodinných domů za pomoci kontaktní izolace z exterieru (polystyren, mineralní vlna), nebo pomoci tepelně izolační stěrky do interieru AERO-Therm

K zateplování fasád použiváme vyhradně polystyren od českých výrobců STYROTRADE, GAVENDA, stavební chemii Baumit (lepidlo, silikonová omítka), sklokeramickou výztuž VERTEX a kotevní system EJOT s kovovým trnem + polystyrenovou zátku, která zabraňuje tepelným mostům. K začištění okenních špalet, využiváme začišťovací lišty s perlinkou.

Naši pracovníci jsou proškolení školicím centrem společnosti Baumit.

Proč zateplovat

Pro zateplování se v současné době rozhoduje čím dál více lidí. Někteří chtějí ušetřit výdaje na topení, jiní zateplení spojují s výměnou oken nebo chtějí vylepšit mikroklima v interiéru bytu. Nechte se i vy zlákat výhodami komplexního i částečného zateplení. Přečtete si pět důvodů, proč zateplovat!

1. Snížení nákladů na vytápění

Myslíte si, že je komplexní nebo částečné zateplení domu zbytečně drahou investicí? Podle odborníků se spotřeba tepelné energie u starších domů pohybuje okolo 200 kWh/m2, u nízkoenergetických zateplených domů 50 kWh/m2. Zateplením tak průměrně ušetříte až 50 % energie, v případě nízkoenergetických nebo pasivních domů to může být více než 80%. Peníze vložené do zateplení se vám díky nízkým účtům za plyn nebo elektřinu rychle vrátí.

2. Ochrana životního prostředí

V horkých dnech klimatizace a v zimě topení. Vysoká spotřeba tepelné energie zatěžuje životní prostředí a lidé se stávají závislejší na fosilních palivech a neobnovitelných přírodních zdrojích. Vsaďte na kvalitní zateplení, ulevte přírodě a užijte si jedinečnou tepelnou pohodu.

3. Zdravější bydlení

Víte, že je ve vlhkých nezateplených budovách riziko plísně mnohonásobně vyšší než u suchých budov s dobrým zateplením? Díky zateplení se totiž snižuje riziko vzniku tepelných mostů a kondenzace vodních par na stěnách domácnosti. V zateplených, správně větraných domech nemají plísně, bakterie a další mikroorganismy žádnou šanci.

4. Prodloužení životnosti budovy

Opadávání omítky, trhliny na balkóně nebo popraskané zdivo - to vše může mít na svědomí špatné zateplení. S kvalitním zateplením dosáhnete prodloužení životnosti stavby, snížíte vliv teplotních rázů a ochráníte budovu před promrznutím.

5. Moderní vzhled

Správná kombinace omítky, plastových oken a dveří dodá vašemu domu skutečně stylový vzhled.

Reference

Previous Next
Poptávkový formulář
  • Zvýrazněná políčka jsou povinná.
zelená úsporám